Více o přístrojích

                    10 let zaruka                       

Automatický externí defibrilátor Defisign Life je zkonstruován a vyroben tak, aby jej mohl ovládat a použít kdokoliv. Je určen pro širokou laickou veřejnost, která nemá odbornou přípravu a znalosti v oblasti resuscitace. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a komponentů. Všechny procesy spojené s výrobou těchto automatických externích defibrilátorů nám dovolují poskytnou záruční dobu až 10 let.

schillerAED Defisign Life vyrábí společnost Schiller Medical ze Švýcarska, která je přední značkou ve světě medicíny.

AED Defisign Life se velmi snadno ovládá. Jakmile AED otevřete, je připraven k použití. Defibrilační elektrody jsou ihned po ruce a jsou již předem připojeny k zařízení. AED okamžitě začne dávat hlasové pokyny a je připravené bez zbytečných časových prodlev. Hovoří a provází zachránce každým krokem procesu resuscitace. Hlasové pokyny jsou podporovány obrázky, které jsou zvýrazněny pomocí LED světel. Přístroj je více jazyčný a dodává se standardně se třemi jazyky (český, slovenský, anglický). Stisknutím tlačítka lze jazyk změnit na kterýkoli z nastavených jazyků, a to i během procesu resuscitace.

Baterie přístroje je zcela bezúdržbová a její životnost je 6 let. Elektrody mají životnost 2,5 roku. AED vás automaticky upozorní, když je třeba vyměnit elektrody nebo baterii.

baterie    

 

Pro miminko/dítě (do 25 kg) je nutné použít speciální dětské elektrody, které lze uložit na zadní straně AED. Pomocí těchto elektrod je úroveň energie výboje upravena tak, aby vyhovovala menšímu tělu dítěte. To umožňuje použití DefiSign Life AED pro každou cílovou skupinu.

Díky vysoké odolnosti proti prachu a vodě lze Defisign Life AED umístit jak v interiéru, tak i v exteriéru. V případě umístění ve venkovních prostorách, kde je AED vystaven změnám počasí, výrazně doporučujeme umístění v AED boxu. V kuchyni, obývacím pokoji, bazénu, kanceláři nebo průmyslovém prostředí - Defisign Life AED se hodí všude.

   LED kontrolky na přední straně AED poskytují jistotu, že je AED připraven k použití. Pokud se indikátor stavu napravo rozsvítí zeleně, můžete si být jisti, že je připraven. Pokud některá z kontrolek vlevo svítí, znamená to, že došlo k problému, který je třeba vyřešit. Uživatelská příručka jasně ukazuje, co která kontrolka znamená, ve většině případů může být problémem jen nízká životnost baterie nebo elektrod.

 

Defisign LIFE AED je praktický, cenově dostupný a uživatelsky příjemný defibrilátor. S jeho 10letou zárukou máte vždy zaručeno spolehlivé zařízení. Jeho konkurenceschopná cena a vysoké specifikace, vícejazyčnost a vysoká odolnost proti prachu a vodě, které umožňují použití AED ve všech situacích, spolu s jasnými a uživatelsky příjemnými hlasovými instrukcemi jej řadí mezi velmi žádané řešení.